2581 Dilekçe örneği

0
1800

Yazıya başlamadan önce belirtmek isterim ki bu dilekçe örnek bir dilekçedir. Kesinlikle Kurum/kurumlara sormadan kullanmayınız.

2581 Deniz Ticaret Filosunun Geliştirilmesi ve Gemi İnşa Tesislerinin Teşviki hakkında başvuru yapmak için Firmanızın antetli kağıdıyla Dilekçe ve Taahhütname ile başvuru yapıyorsunuz. Yurt dışından yada serbest bölgelerden alacağınız ürünlerle alakalı başvuru detaylarını liman başkanlıklarından temin edebilirsiniz. Aşağıda dilekçe örneğini görebilirsiniz. Tekrar belirtmek isterim örnek bir dilekçe kesinlikle kurumlara sormadan kullanmayınız. 2581 Taahhütname örneği için iletişime geçebilirsiniz.

soru ve görüşleriniz için : contact@thegumruk.com

T.C.

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI 

LİMAN BAŞKANLIĞI                  

Tarih 

KONU: Gümrük Muafiyet yazısı hk.

              Şirketimiz FİRMA İSMİ YAZILACAK firması olarak GEMİ İNŞA BELGESİNDEKİ GEMİ İSMİ Sicil Kaydı İstanbul Liman Başkanlığı olan GEMİNİN CİNSİ YAZILACAK kullanılmak üzere ÜRÜNÜN ALINDIĞI FİRMA YAZILACAK Firmasından aldığımız ÜRÜN CİNSİ YAZILACAK cinsi ürünler için yürürlükteki 23.08.2015 tarih ve 2581 sayılı ”Deniz Filosunun Geliştirilmesi ve Gemi İnşa Tesislerinin teşviki Hakkındaki Kanun” ve bu kanunun uygulanmasına yönelik yönetmelik gereği Muafiyet verilmesi hususunda gereği arz olunur.

                                                                                                                   Saygılarımızla,

Ek:  1 adet Orijinal mal faturası,

        2 adet fatura fotokopisi,

        1 adet Taahhütname

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz